KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13005385
nr 1300 5385
Wilhelm Hunt, hässjor. Signerad. Olja på duk, 80x103 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 januari 2020
kl 19:48:31
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr